Stalkture
  1. Homepage
  2. nitovylifting

#nitovylifting hashtag

Posts attached with hashtag: #nitovylifting

Petra Clinic (@petra_clinic) Instagram Profile Photo
petra_clinic

Petra Clinic

Va dí vám tetování ve vztahu, v práci, nebo se vám už prostě nelíbí? Díky PicoPlus laseru vám ho odstraníme rychle a efektivně. Máme pro vás řešení, při kterém nebudete muset na klinice trávit zbytečně velké množství času napříč několika desítkami sezení.

Petra Clinic (@petra_clinic) Instagram Profile Photo
petra_clinic

Petra Clinic

Klinika estetické medicíny Petra Clinic

Zbavte se keloidních jizev efektivně a prakticky bez bolesti. Keloidní jizvy odstraňujeme jedním z dvou unikátních laserů - Fotona a PicoPlus laser.Lékař při osobní konzultaci jizvu prohlédne, navrhne správný postup a typ laseru a odhadne dobu léčby a počet návštěv.Doba léčby a počet návštěv je velmi individuální. Odstranění je ale tím rychlejší, čím čerstvější samotná jizva je

Aptos CZ (@aptoscz) Instagram Profile Photo
aptoscz

Aptos CZ

Obnovte kontury obličeje s Aptos! 🔹 Vyvinuli jsme speciální liftingové nitě a metody, které provádíme bez chirurgického zákroku. 👉 Na našich stránkách najdete seznam certifikovaných odborníků.

Petra Clinic (@petra_clinic) Instagram Profile Photo
petra_clinic

Petra Clinic

VLASOVÁ MEZOTERAPIE je neejefektivnější metoda na podporu růstu vlasů. Revitalizuje a hydratuje pokožku na hlavě. Trápí vás řídnutí vlasů? Vlasová terapie je nejefektivnější cestou, jak pomoci pokožce s jejich růstem a obnovit přirozenou hustou hřívu.

Petra Clinic (@petra_clinic) Instagram Profile Photo
petra_clinic

Petra Clinic

VENUS LEGACY je velmi efektivní neinvazivní ošetření na redukci tukové tkáně. Aktivuje tvorbu kolagenu a pomáhá omladit pleť. Jako první v České republice nabízíme ošetření Venus Legacy, které unikátním způsobem kombinuje redukci tukové tkáně s aktivací tvorby kolagenu. Inovativní přístroj Venus Legacy využívá kombinaci radiofrekvence a podtlaku k rozpuštění a odumření tukových buněk. Ty následně vymasírovává do lymfatického systému, který se postará o jejich vyloučení z těla. Ošetření zároveň aktivuje tvorbu kolagenu a pomáhá tak vypnout a omladit pleť na ošetřeném místě.

International Medical Expert (@intermedexp.sk) Instagram Profile Photo
intermedexp.sk

International Medical Expert

IMEC 2019- CONGRESS OF AESTHETIC MEDICINE AND COSMETOLOGY 17 - 20 októbra 2019 Program pre kozmetológov 17. október Program pre lekárov 18 - 20. október ⚜️ŠIMÁK ZÁMOK - PALACE ART HOTEL PEZINOK ⚜️Časť kongresu je určená pre profesionálov vo svete kozmetológie a časť pre lekárov estetickej medicíny. ⚜️Predstavia sa Vám odborníci zo sveta estetickej medicíny, známe aj nové produkty. ⚜️Čaká Vás bohatý program, nové vedomosti, prednášky odborníkov, ktorí budú s Vami spoločne zdielať svoje skúsenosti a znalosti, radi zodpovedia na všetky Vaše otázky. 20.10 je deň určený len pre praktické ukážky. 💎 Info: http://https:htthhwww.medicals-cosmetics.com/seminare/pre-lekarov-/imec-201917-20-oktober https://www.medicals-cosmetics.com/seminare/pre-lekarov-/imec-201917-20-oktober #nitovylifting

Aptos CZ (@aptoscz) Instagram Profile Photo
aptoscz

Aptos CZ

Aptos CZ

Děkujeme vám za milé hodnocení. Máme radost ze spokojených klientů. 😊 #nitovylifting

Petra Clinic (@petra_clinic) Instagram Profile Photo
petra_clinic

Petra Clinic

PERMANENTNÍ EPILACE • Efektivně odstraní chloupky kdekoliv na těle •Při opakovaném ošetření odstraní chloupky navždy •Chloupky nezarůstají a netvoří vřídky Tělo bez nežádoucího ochlupení i v létě? Ano, je to možné! Pomocí speciálních laserů umíme redukovat chloupky i v létě. Pro nejlepší efekt můžete na ošetření docházet jednou za 7-14 dní, abychom urychlili zastavení růstu chloupků. Neepilujeme opálenou pokožku - před dovolenou to ale ještě stihnete! Epilace v Petra Clinic vůbec nebolí a je velmi rychlá. 3 až 4 dny před ošetřením je třeba chloupky neholit a netrhat.

English Turkish