Stalkture

Ook deze kunnen niet ontbreken in het studio mus gamma 😊. Mijn Jetje is zo blij met haar fietsmandje. Nu kan ze samen me - 2157932361745332954

 Instagram Carousel by Studiomus (@_studiomus_) with caption : "Ook deze kunnen niet ontbreken in het studio mus gamma 😊. Mijn Jetje is zo blij met haar fietsmandje. Nu kan ze samen me" at Kalmthout - 2157932361745332954

Comments (14)

Annemiek Raaijmakers (@annemiekraaijmakers) Instagram Profile Photo annemiekraaijmakers

Echt heel tof πŸ‘πŸΌ

Lien Reymer (@lienreymer) Instagram Profile Photo lienreymer

Fantastisch!!πŸ’—

Katleen Joosen (@katleenjoosen) Instagram Profile Photo katleenjoosen

πŸ‘ŒπŸ˜

Sofie Joosens (@sofie_joosens) Instagram Profile Photo sofie_joosens

@elkevedebe voor Juliette😍

claudia (@clautje1987) Instagram Profile Photo clautje1987

Heel mooi! Als ons Charlotte groter is, wil ik er zo eentje voor haar fiets

Evelyne Mertens (@evelynemertens) Instagram Profile Photo evelynemertens

Wat leuk πŸ’•

Fay (@fay__e) Instagram Profile Photo fay__e

Oh zo leuk! Ook voor ons Jetje (Juliette is vaak te lang πŸ˜‚) 😍😍❀️

Daisy Lauwers (@daisy.lauwers) Instagram Profile Photo daisy.lauwers

Wat is de prijs?