Stalkture
  1. Homepage
  2. @travelling.hobbit
Tereza, 25yo 🇨🇿. (@travelling.hobbit) Instagram Profile Photo

travelling.hobbit

Tereza, 25yo 🇨🇿.

Short hobbit in a big world. 147 cm | Brno | Morava | Slovensko | traveller | metalhead | book lover | tattoo lover | beer lover | MUNI | philosophy

Posts by date

Most used hashtags

Most used words in caption

Avg Like Count: 123

Tereza, 25yo 🇨🇿. (@travelling.hobbit) Instagram photos and videos

List of Instagram medias taken by Tereza, 25yo 🇨🇿. (@travelling.hobbit)

Brno, Czech Republic

Takže - žádný pěkný místa neuvidim 😃 Včera dojedu do práce a zjistim, že su ve špatnym městě, takže sem neviděla nic a ještě jela zpátky do Brna na jiný místo, který bylo ale pěkně hnusný. A dneska jedu do města, co podle googlu taky vypadá pěkně hnusně 😃 Takže jediný pěkný byl tady ten včerejší západ v Brně ♥️ Tak aspoň něco 😃 .

Vrsatske Podhradie

Už se nám to barví 🌿🍂 A já celej týden pracuju, což je velmi nepěkné. Budu ale jezdit po různých městech, takže obědová pauza bude sloužit k prozkoumávání historických center. Tak aspoň něco 😁

Slovakia

Aji na Slovensku máme západy pěkný. Toto je asi poslední teplejší víkend a potom se ochladí tak moc, že už to večer u západu a v noci nebude sranda 😃 Těšíte se anebo byste zase chtěli léto zpátky? .

Vrsatske Podhradie

Miluju čtení, miluju kopečky a miluju Slovensko. A tady na té fotce je to všechno komplet 💚📚 A klidně vám můžu napsat seznam věcí, který nenávidim. Tak třeba - lidi 😁 Mimochodem poslední dočtená knížka je Dracula, byla to pecka! 😊Pěknou středu všem. .

Vápeč - 956 m

Hobit s vyhlídkou. Cestou na Vápeč sem zakopla jenom 12x, ale zato 3x spadla 😁 Takže tentokrát nejenom , ale taky 😃 Slováček pociťoval zoufalství, ale zvládl to 💚 .

Slovakia

Venku je klendra jak prase, léto asi skončilo, vytahuju síťovaný punčocháče a zimní čepicu 😃 Mám z toho radost. Těšim se na podzimní barvy a na příjemnou teplotu! Luční kvítí už ale nebude, tak si ho naposledy připomenem 🌸 .

Vrsatske Podhradie

Knižní fotka. Po hodně dlouhé době. Čtu pořád, na tom se nic nemění, ale když lezu na velkej kopec, radši nechávám těžký knížky doma, abych se nepřevažovala dozadu 😃 Poslední dočtená knížka je Steinbeckova Neznámému bohu. Steinbecka miluju a opět nezklamal. Pokud máte rádi jeho příběhy z kalifornskýho nehostinnýho prostředí a jeho vykreslení postav, je to přesně něco pro vás. .

Tiesňavy

Zbojnický chodník v Tiesňavách ⛰🌲 Další makačka. Převýšení není nijak rapidní, ale rozjezd z Vratné doliny je fakt masakr. Z propocených legin byly během prvních 20 minut kraťase, ale výhledy byly nádherný celou cestu 💚 Zakončeno skvělym obědem v Kolibě u Starýho dvora a rozbitym autem 😃 Když se daří, tak se daří. .

Strážov (vrch)

Že prej by měly byt přeháňky. My se nevzdáme, frčíme na výlet. Tentokrát není disciplina potřeba, protože autobusy a vlaky jedou úplně na hovno. Slovensko moje milý, v něčem mě pěkně sereš 😃 Dneska si ale dáme kratší túru a menší převýšení, ať máme dost energie na Malou Fatru. Pěkný úterý všem! .

Jánošíkove diery

Ano, moji milí, toto je přesně ten žebřík, kde českej turista v sandálech předbíha po šutru zprava ty, kteří lezou po žebříku. Ano. Čeští turisti. Všude. Nikdy si je nespletete 😃 Tak pěkný pondělí, ať máte sandály, nebo pohory! .

English Turkish