Stalkture
  1. Homepage
  2. @timurst
timurst (@timurst) Instagram Profile Photo

timurst

timurst

Posts by date

Most used hashtags

Most used words in caption

Avg Like Count: 338

timurst (@timurst) Instagram photos and videos

List of Instagram medias taken by timurst (@timurst)

Steve Jobs Theater

Yeni iPhone11 serisi telefonlarla klasik tanışma anı.. photo credit @hakki_alkan

Golden Gate Bridge

Tutkuyla yapacağın şeyi keşfettiysen, beslemeyeceğin yeni insanlar tanımak istiyorsan ve yalnız kalmaya da cesaretin varsa bu şehir tam sana göre.. Sevgili @bulent gözü, @elvin düzenlemesiyle hazırlanan fotoğrafı bana sadece paylaşmak düştü.. Apple yeni ürün ve servislerine tanık olmak için konuk olmaya gidiyoruz..

Unye Sahil

Ünye’de sahilin güzelliğine minik Ejderham ile bakarken @m.rnd gözü hep üstümüzdeydi.. Sahilleri halka açıyorum derken betonlaştırmak yerine Ünye gibi doğal ortama en az müdahale ile Harika sonuçlar ortaya çıkıyor..

Atatürk

30 Ağustos Zafer Bayramı bu ülkeye Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarından bırakılan en büyük miras. İlk Zafer bayramını yaşayan oğlumuz Ada Zafer’e de dedesinden kalan kutsal miras.. Yani oğlumuzun da bizim de çifte bayramımız.. Bugünü bayram yapanların Aziz hatıralarına saygıyla ve minnetle anıyoruz🙏🙏🙏

Steve Jobs Theater

Tam 10 yıl önce ilk iPhone toplantısı için davet almıştım! Peki Apple’ı “kutsal kase” haline getiren güç nedir? Tasarımından mağazada satışına kadar ürünün kullanıcı deneyimi yolculuğu için hazırlık yapılan ilk ürün olması mı? Teknoloji editörleri kullanıcı deneyimi dayağını nasıl yedi? Teknoloji editörleri Apple iPhone’dan önce ürün testi yapardı şimdi herkes ilk deneyimi yaşayan kişi olmak istiyor! Eskisine göre sürprizler azaldı mı? Evet.. Bu son derece doğal.. Çünkü ürün tedarik zincirinde pek çok iş ortağı binlerce yazılım geliştirici deneyimi var.. Üstelik ürün artık sadece ABDde değil, onlarca ülke, yüzlerce şehirde satılıyor.. Biz yine de bu yılın heyacanını yaşamak için olay yerinde olacağız.. Siz de kendi müşteri deneyimi hikayenizi yazın konuşalım..

Hemsin

Karadeniz’in üreten kadınları.. Her biri günde 250 kilo çay biçiyor.. Yüklerini çay alım yerine kadar biraz hafifletme şansı bulduk.. İçtiğimiz her demde onların emeği var. Hemşin organik çayı gördüğümde güleryüzlü çalışkan kadınlara teşekkürü unutmuyorum..

Yaylanın soğuk suyundan da içtik! Çocukluğumda olduğu gibi eski yolla gittik.. Önceleri yol sadece Elevit yaylasına kadardı. Devamında yola katırlarla 5 - 6 saat yürüyerek devam edilirdi.. Artık yollar ve araçlar işi kolaylaştırdı. Eskiden kalma dere geçişleri azaldı. Araçlar da yaylanın soğuk suyundan içtiği anları seviyorum. 2 bin metreden yukarıda bitki örtüsü değişir. Ağaçların yerini meralar ve yayla çiçekleri alır.. Neyse ki buzul göllerine hala yürüyerek çıkılıyor. Fedakarlık azalınca keyif de azalıyor. Siz de üretime katkıda bulunmadığınız yaylalarda bol yürüyüş yapın.. Unutmayın bedel ödemeden haz almak imkansız!..

Palovit Yaylası

Hava bozduğunda güneş açar yaylalarda.. Yaylaların normali dumandır, yağmur çisesidir ve daha da çok ineği ve öküzüdür.. Karadeniz’de buzul göllerine yürüyüşte “Hadi biraz keçi yolundan gidelim” diye acemileri dik yokuyuşta tık nefes yürütür @veyselatacan53 büyüğümüz.. Katır yolunun patikası yerine, keçi gibi kaya tırmanışı başlar. İşte tam da keçi yolunda hiç yorulmadan gidecek Mercedes Benz X Class’ı taşlarda seke seke kullandık.. Bebeğin beşiğini de yayla çiçeğini de taşıdık.. Yollar insanları eğitirsen medeniyet, eğitemezsen cehaleti taşıyor.. @mercedesbenzturkiye

Hemsin yeniköy

Hemşin’de 90 yıllık ata evinde.. Ailenin en büyüğü 93 yaşında Emine Anane ile Minik Ada’mın sarılmalarına dakikalardır bakıyorum.. Öylesine içten öylesine sıcak..

Ortayol Köyü

Ciha kalesine karşı ilk gece! Yeni evin keyfi! Sevdiklerimizle zenginleşecek güzellik..

Tam 12 ay olmuş ay tutulalı.. Eceabat @suvlawines da eşsiz bir eğlencede ellerimiz buluştu. Bereketli topraklar meyvesini 12 ay geçmeden Minik Ejderham ile verdi. Şimdi Karadeniz yolculuğuna Safranbolu da ile başladık.. Yeni topraklar, yeni mekanlar ve yeni insanlar tanıyarak nice yıllara 🎉🎁🎈 Sevgilim.. @m.rnd

Meleskur / Tamanos

Dereler kavuşur denize... 3 gündür aralıksız yağan yağmur ve derenin sesi.. Her an değişen manzara ve ışık.. Yeni yuvamızın manzarasını doyasıya yaşamaya hazırlanıyoruz.. Tek çivi kullanmadan @senmarangoz Osman ustanın elinden çıkan eve ince ince yaklaşıyoruz.. Minik keyifli evimizin baktığı tarihi Ceneviz kalesi Ciha kalesi.. Yakında tamamlanınca çok daha fazlasını paylaşacağım.. Osman Usta elini çabuk tut ;))

Gülderen Köyü

Minik Ejderham ile Zafer dedesinin zeytin bahçelerinde, eşsiz bir Antakya manzarasına karşı yürüdük.. Gün batmadı sanki yeniden aydınlandı.. Ve dedesinin en sevdiği yerde bir çift göz meraklı ve dikkatli bakışlarla etrafı süzdü..

Galata Kulesi

Bugün ilk Babalar Günü erkenden kalktım. Oğlumu kollarımın arasına alıp sütünü verdim ve uyuttum. Sonra Ada Zafer kocaman gözlerle bana baktı.. Güzel bir müzik bize eşlik ederken Nazım Hikmet’in Üç Şiir kitabından dizeleri okumaya başlıyorum.. MASALLARIN MASALI “Su başında durmuşuz çınarla ben. Suda suretimiz çıkıyor çınarla benim. Suyun şavkı vuruyor bize, çınarla bana.” dizeleriyle başlayan şiir; “Su başında durmuşuz çınar, ben, kedi, güneş, bir de ömrümüz. Suda suretimiz çıkıyor, çınarın, benim, kedinin, güneşin, bir de ömrümüzün. Suyun şavkı vuruyor bize çınara, bana, kediye, güneşe, bir de ömrümüze.” sözleriyle bitiyor şiir ve dinliyor beni iki boncuk göz..Minik Ada’m ile nice mutlu yıllarımız olsun..

Urla Zeytin Alanında

Mutlu Bayramlar!.. Ailenizle ya da uzakta nerede olursanız olun, sağlıklı, keyifli ve ağız tadıyla Mutlu Bayramlar.. 40 gün oldu minik Ada’mla tanışalı.. 40 günde yeni şeyler öğretti bize.. Her şeyi bildiğinizi düşünseniz bile her gün yeniden öğrenmekmiş Anne ve Babalık.. Tüm annelere, babalara, büyük annelere, büyük babalara ve torunlara mutlu Bayramlar.. Mutlu Bayramlar oğlum Ada Zafer hoş geldin kalbimize ailemize..

Foça / Marina

Benim minik Ejderham tarifsiz en güzel en sevdiği yerde🥰🥰🥰 Hayatımın ilk ve en büyük keyfiydi annemin saçlarını parmaklarımı dolarken uykuya dalmak.. Şimdi oğlumuzun elleri sevdiğim kadının saçlarında kendinden geçip uykuya dalıyor! Benim minik Ejderham uyu da büyü🥰🥰🥰🥰😴

Istanbul, Turkey

Ayçiçekleri mevsiminde yollarımız birleşti.. Ay çiçekleri hep yolumuzu aydınlattı tüm annelerin yavrusunun yolunu aydınlattığı gibi.. Anneler gününde Ada ve ben ayçiçekleri ile karşıladık güzel annemizi @m.rnd ☀️☀️☀️🥰🥰🥰😘😘😘😘

Istanbul Province

Güle güle Evlat 52141 Hoş geldin Ada Zafer Gebelik testinde yazan sonuç Evlat 52141 oldu adın. Bakmadık cinsiyetine beklentilerin dağ önyargının okyanus olduğu dünyada hayatın en güzel sürpriziydin.. Kalbimizi, gönlümüzü açtık sana geleceğe umutla bakmamızın en güçlü sebebi oldun. Tam 15 gün önce ciğerlerine ilk nefesi doldurup sürprizlerle geldiğinde sana bakmaya, sarılmaya @m.rnd doyamadık.. Senin hayata tutunma azmin tüm bebekler gibi o kadar güçlü ki… Hayata hep böyle hep dört elle sarıl oğlum.. Hayallerin engin olsun yavrum. Bahtın ve yolun açık olsun Ada’m.. Ada’mıza sağlıkla kavuşmamızı sağlayan, bize yolculuğumuz sırasında yardımını, desteğini esirgemeyen ailemize, tüm dostlara, doktorumuz Ebru Çelik’e, Koç Üniversitesi Hastanesi’ne, tüm hemşire ve ebelere, bize yol gösteren İstanbul Doğum Akademisin’e, Hayriye Ebe’ye sonsuz teşekkürler.. Şimdi uzun hayat yolculuğuna 3 kişi devam ediyoruz. Hoş geldin Ada’m.. ’m

English Turkish