Stalkture
  1. Homepage
  2. @sakinkafagerekbize
𝓐    ོ /𝓗 𝓐 𝓕 𝓘 𝓩     ོ (@sakinkafagerekbize) Instagram Profile Photo

sakinkafagerekbize

𝓐 ོ /𝓗 𝓐 𝓕 𝓘 𝓩 ོ

İstanbul 🌿 / Bursa 🏘️ Kendine zaman ver, aynı zamanda bana da 😉🌸 Sakinleşmek için burada kal 🍀 Olabildiğince kendi kadrajımdan ོ⠀

https://www.instagram.com/sakinkafagerekbize

aysenurercan19@gmail.com

Posts by date

Most used hashtags

Most used words in caption

Avg Like Count: 123

𝓐 ོ /𝓗 𝓐 𝓕 𝓘 𝓩 ོ (@sakinkafagerekbize) Instagram photos and videos

List of Instagram medias taken by 𝓐 ོ /𝓗 𝓐 𝓕 𝓘 𝓩 ོ (@sakinkafagerekbize)

Kocaeli Gebze

🌿 Sevgili Anna; en güvendiğin insanlardan kötülük görüp üzülmen güçsüz biri olduğun anlamına gelmez. Fizik kurallarına göre: sırtını dayadığın bir nesne birdenbire giderse sende o yöne doğru devrilirsin, yani bunun güçsüzlükle alakası yok.. . . .

Sakarya Province

🌸 Ve ben bütün yapraklarımı döküyorken şimdi Eylül diyorsun, tam da orda başlıyor ayrılık. Ahmet Telli . . . .

Kocaeli derince

🍂 “Dedim ya işte bocalıyorum, Yeniden yaşamaya başlamak kolay mı?” |Yaşamak- Cahit Zarifoğlu| . . . .

Üsküdar, İstanbul

“Teşekkür etmeyi bilmeyen insanların, şükrün talimini yapamadığından içinde teşekkür duygusu oluşmadığını ve şükürden uzak olduklarını görüyorum.” . |Deli Anne'den İnce Hayat| @mu.mineyildiz . .

Kocaeli Aytepe Diriliş kampı

🌿 Çok uzakta biri var sanki beni bekliyor Günlerin, ayların, yılların tükendiği bir yerde Çok uzakta biri var.. |Ahmet Erhan| . . .

🌥️ "Bir kalp, insanları kötülükten çekmek ve onlara faydalı olmak için çırpınmıyorsa o kalp virânedir." Beka B. Batû (k. s) . @sakinkafagerekbize 🌾 .

En Sevdiğim

☁️ “gün olur, başıma kadar mavi gün olur başıma kadar güneş gün olur, deli gibi 🍃” | Orhan Veli Kanık 🕊️ . @sakinkafagerekbize 💐 .

Uzunalan, Canakkale, Turkey

🌼 Kapı aralığından baktığımda görebildiğim en güzel şeydir; yaşamak.. |Cahit Zarifoğlu| . Haziran 1987 - Rahmet ve Sevgiyle anıyoruz ACZ 🌿 . @sakinkafagerekbize 🎈 .

🌸 Can bula cananını Bayram o bayram ola Hüzn ü keder def ola Dilde hicap ref ola Cümle günah affola Bayram o bayram ola -Alvarlı Efe Hazretleri . Hayırlı Bayramlar 🍭 . @sakinkafagerekbize ✨ .

🌼 Ahmed Arif'in çok sevdiği Leylâ'sına; “Evleneceksin demek? Herhalde çocuğu sevdin! İnşallah mesut olursun cânım.” dedirten dünyâ... . @sakinkafagerekbize 🌿 .

🕊️ Bir gün herşey yoluna girerse, umarım hala hevesim ve isteğim kalmış olur.. -Frida Kahlo . @sakinkafagerekbize ☁️ .

English Turkish