Stalkture
  1. Homepage
  2. @gazettegazetesi
Gazette Gazetesi (@gazettegazetesi) Instagram Profile Photo

gazettegazetesi

Gazette Gazetesi

Alın, Okuyun, Tavsiye Edin. Gazette Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve İnci Medya Güzellik LTD. ŞTİ. Sahibi @incigul99

http://www.gazette.com.tr/Kategori/astroloji-25

+90 8502832036

info@gazette.com.tr

Reşatbey Mahallesi Gazipaşa Blv. Baltalı Apt No:11/4 Adana, Turkey

Posts by date

Most used hashtags

Most used words in caption

Avg Like Count: 16

Gazette Gazetesi (@gazettegazetesi) Instagram photos and videos

List of Instagram medias taken by Gazette Gazetesi (@gazettegazetesi)

Gazette Gazetesi

Sevgili okurlarım, 23 Eylül 2019 Pazartesi günü, sabah 10.50’de, Güneş Terazi'ye geçecek. Aynı zamanda Sonbahar Ekinoksu’nun da başlangıcı. Bu yüzden Terazi doğumlular gelecek 30 gün boyunca doğum gününü kutlayacak. Tebrikler! Terazi, yönetici gezegeni sanat ve güzelliğe hâkim olan, aşk tanrıçası Venüs'ün, etkisi altındadır. Ve bu yüzden Terazi insanı; çok nazik, duygusal, sevimli, idealist, yardımcı, şefkatli, neşeli, diplomatik, hoşgörülü, zarif, iyimser, sempatik, adildir. Pazartesi günü, daha fazla iş için iyi bir gün ve her zaman size gerçek başarı, kar ya da diğer avantajlar sağlayacak aktiviteler aramaya başlayacaksınız. Bir süre önce aldığınız bilgilerden yararlanacaksınız. İkizler, Kova veya Terazi burcunda doğan insanlarla teması sürdürmek için iyi bir gün olacak. Gün boyunca, karmaşık bir durumun olumlu bir şekilde gelişmesinin tadını çıkaracaksınız. Balık, Yengeç veya Akrep burcunda doğan insanlardan ev işleriniz için iyi bir etki, yardım alabileceksiniz. Çoğunuz, çocuk veya ergenle ilgili bir toplantıya katılacaksınız. 👉 Burç yorumunuzun devamı için profildeki linke tıklayınız.

Gazette Gazetesi

“Türkiye Futbol Federasyonu, önemli bir ilke imza atarak 2011-2012 sezonundaki Süper Lig maçlarında saha kapatma cezası alan kulüplerin maçlarını kadın ve çocuk taraftarlar önünde oynaması kararını aldı” diye haberler yayıldı bir zamanlar. Cümle içerisinde geçen CEZA kelimesine dikkat! Yani erkek taraftar bir ödül o maçlar için, kadınlar ise bir ceza... Ortak bir paydada bizleri buluşturan zaten çok az ortam var. Burada da ‘hep birlikte’ sevinç ve kederi paylaşmak büyük handikaplardan birisi maalesef... 👉 Yazının devamı için profildeki linke tıklayınız.

Gazette Gazetesi

Adana'da 3. Lezzet Festivali'nde, Guinness Rekorlar Kitabı'nda yer alan 194,5 metre ile Çin Halk Cumhuriyeti'ne ait "şişte et pişirme" rekorunun 222 metreyle kırılması hedefleniyor. Kentte, Adana Valiliği himayesinde 4-6 Ekim'de düzenlenecek Lezzet Festivali kapsamındaki hazırlıklar sürüyor. 👉 Haberin devamını okumak için profildeki linke tıklayınız.

Gazette Gazetesi

Mutluluk, iradeli ve/veya bilinçli bir canlının temel ihtiyaçları karşılandığı (gıda-barınak-kıyafet) durumda bizatihi veya irade ile özünde oluşan istencin kendi doğrultusunda eyleme dökülmesi ile canlıda meydana gelen fizyolojik tepki ile birlikte gerçekleşen ancak fizyolojik tepkinin hakiki sebebi olmadığı (temelde mutluluk hormonları salgılandığı için mutlu değiliz, mutluluk hormonlarını salgılatacak algıya geçici sürede veya kalıcı bir şekilde sahip olduğumuz ve ayriyeten o algıya bir uyartı geldiği için mutlu oluruz. Lazarus Duygu Kuramı.) 👉 Yazının devamı için profildeki linke tıklayınız.

Hiç düşündünüz mü..? Sabahleyin horozlar niye öter..? Güneşin doğuşunu gerçekleştirmek için mi..? Çevremizde “öyle horozlar vardır ki, öttükleri için güneşin doğduğunu sanırlar.” Hiç gidenin geri geldiğini duydunuz mu..? Peki saatlerinize ayar yaptığınız gibi, zamanı geriye alabilir misiniz..? O halde; insan gibi yaşayabilmek için gerekli olan birtakım basit koşulları niye yerine getirmiyorsunuz..? 👉 Yazının devamı için profildeki linke tıklayınız.

Gazette Gazetesi

Sevgili okurlarım, 20 Eylül Cuma günü, Ay İkizler'de olacak. Normalden çok daha rahat iletişim kuracağız. Gün boyunca tartışmalara veya iş görüşmelerine normalden daha çok açık olacaksınız. Aktif olan bu Ay takımyıldızı Zodyak burcu veya yaşı ne olursa olsun, her insan için geçerli olacak. 👉 Burç yorumunuzun devamı için profildeki linke tıklayınız.

Gazette Gazetesi

19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Adana’da tören düzenlendi.  Atatürk Parkı’nda düzenlenen törene Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 6. Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutanı Vekili Hava Pilot Tuğgeneral Gürel Özusta, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Adana Şube Başkanı Coşkun Adaber ile gaziler ve çok sayıda vatandaş katıldı. 👉 Haberin devamını okumak için profildeki linke tıklayınız.

Gazette Gazetesi

Muratpaşa, Antalya’nın 19 ilçesinden en küçük olanı... Küçük ama büyük işler yapan şirin bir yer... Muratpaşa Belediyesi’nin, elde ettiği başarılarla ismini sadece Türkiye’de değil tüm Avrupa ülkelerinde de duyurmuş güçlü bir takımı var... Muratpaşa Belediyesi Bayan Hentbol Takımı... Antalya ve Türkiye sporuna büyük ivme kazandıran; birçok takımın yaptığının aksine, bünyesinde yabancı oyuncuya fazla yer vermeyen tam bir Türk takımı... Türkiye Bayan Hentbol Takımı’na 8 oyuncu gönderen ve 2019 Türkiye kupasını Antalya’ya götüren oldukça güçlü bir takım. 👉 Yazının devamı için profildeki linke tıklayınız.

Gazette Gazetesi

Adana Büyükşehir Belediyesi, 26. Altın Koza Film Festivali dolayısıyla basın toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşma yapan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Altın Koza Yönetim Kurulu Başkanı Menderes Samancılar, yapımcı Timur Savcı ve diğer konuşmacılar sanata değer verilmesi konusunda ortak mesaj vererek, sanatsever Adanalı’nın daha iyilerini hak ettiğine vurgu yaptılar. @zeydankaralar01 @altinkoza.as @timursavciofficial @menderessamancilar @adanabld 👉 Haberin devamını okumak için profildeki linke tıklayınız. # jüri

Gazette Gazetesi

Bugün sizlere trafiği oluşturan en önemli etkenlerden biri olan yollardan bahsedeceğim. Bu unsurun nerde yapıldığı ve nasıl yapıldığı çok önemlidir. Ne kadar iyi yapılır ve özenilirse, o kadar da trafik kazlarının önüne geçilmiş olur. Maalesef yolları yapmakla da bitmiyor. Güvenlik önlemleri ve aydınlatma da çok önemli. Güvenlik önlemleri ve aydınlatma yapılması, trafikte yaşanan kazalarda ölüm riskini azaltmaktadır. Haberlerde hep görürüz; ''üst geçit olmadığından dolayı araç yaya'ya vurdu'' diye haber nakledilip durulur. 👉 Yazının devamı için profildeki linke tıklayınız.

Gazette Gazetesi

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) 1927 yılında kurulmasına rağmen ilk demiryolu temeli 1857 yılında bir İngiliz firması tarafından İzmir-Aydın hattı için atıldı... Yapımı 10 yıl sürdükten sonra hizmete giren bu hattı sırasıyla; İzmir-Kasaba, Anadolu-Bağdat, Mudanya-Bursa, Horasan-Sarıkamış ve Rumeli hatlarının yapımı takip etti... 👉 Yazının devamı için profildeki linke tıklayınız.

Gazette Gazetesi

Karataşlı balıkçılar, yurt genelinde av yasağının bitmesinin ardından “Vira Bismillah” diyerek denize açıldılar. Geçtiğimiz Pazar günü Karataşlı balıkçılar, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin av yasağının sona ermesiyle birlikte düzenlediği törenle "Vira Bismillah" diyerek sezonu açtı. 👉 Haberin devamını okumak için profildeki linke tıklayınız.

Gazette Gazetesi

Sevgili okurlarım, 18 Eylül 2019 Çarşamba günü, Ay'ın Satürn ve Neptün ile iki değerli bağlantısı gerçekleşecek. Sorumluluk alanlarında güçlü bir dürtü beklenecek. Yaratıcı ve empatik hissedeceksiniz. Uzun süredir zorladığınız zor bir işle başa çıkabilirsiniz. Sanatsal olarak aktif olanlar barışçıl bir şekilde yaratmalı ve dengelenmeli. İlham sonunda gelecek. 👉 Burç yorumunuzun devamı için profildeki linke tıklayınız. Satürn

Gazette Gazetesi

İmam Cafer'i Sadık (a.s)’dan şöyle nakledilmiştir: Bir gün Rasulullah (s.a.â) ashabına; “Hanginiz bütün günleri oruç tutuyorsunuz!” diye sordu. Selman; “Ben ya Rasulullah” dedi. Hz. Muhammed (s.a.â); “Hanginiz her zaman için geceyi ibadetle geçiriyorsunuz?” diye buyurdular. Selman; “Ben ya Rasulullah” dedi. Hz. Muhammed (s.a.â); “Hanginiz Kur’ân-î Kerim'i her gece hatmediyor?” diye sordu... 👉 Yazının devamı için profildeki linke tıklayınız.

Gazette Gazetesi

Benim gibi, futbolla hiç ilgilenmeyen; onbinlerce insanın 90 dakika boyunca, 22 kişiyi gözünü kırpmadan izlemesine, hiçbir anlam veremeyen; kaç insan var bu dünyada bilmiyorum... Çocuğunun göz rengini hatırlamayan; fakat tuttuğu takımın renklerine taparcasına sahip çıkan; yüz milyonlarca insanın bu denli fanatik oluşuna hiç ama hiç anlam veremiyorum... 👉 Yazının devamı için profildeki linke tıklayınız.

Gazette Gazetesi

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Genel Başkan Yardımcısı Hamza Yoldaş ve beraberindekiler, çocukları için oturma eylemi yapan ailelere destek ziyaretinde bulundu. “ÇAĞRIDA BULUNULSUN” EMŞAV adına açıklamada bulunan Yoldaş, bugün Diyarbakır'da evladını terör örgütü PKK'ya istemeden de olsa kaptırmış, yüreği yanan babalarla beraber olduklarını söyledi. 👉 Haberin devamını okumak için profildeki linke tıklayınız. # Diyarbakır

Gazette Gazetesi

Sevgili okurlarım, 17 Eylül 2019 Salı günü, Ay, saat 13.32’de Koç burcundan Boğa burcuna geçecek. Ve Venüs Chiron Karşıt açısı hepimizi farklı astrolojik evlerimizde etkileyecek. Bunu iyi değerlendirin, hayatınızın dönüm noktası olabilir. Kendinizi baştan çıkarmalardan veya manipülatif faaliyetlerden uzak tutmaya çalışın. Ne söylemek veya yapmak istediğinize açık ve dürüst olun. Boğa, Başak veya Oğlak burcundan bir kişiyle çelişkilerle karşılaşmak mümkün. Kelimeler ve eylemlerde dürüstlüğü ve açıklığı sürdürdüğünüz sürece onunla başa çıkmaktan korkmayın. Yaptığınız her şey yalanlardan, kurnazlıktan veya diğer olumsuz etkilerden arındırılmalı. Ruhunuzdaki saflığın başarılarınızı veya başarısızlıklarınızı belirleyeceği bir gün. Birçoğunuz para veya önemli finansal konularda bilgi almaktan memnuniyet duyacak. 👉 Burç yorumunuzun devamı için profildeki linke tıklayınız. #

English Turkish