Stalkture
  1. Homepage
  2. @emanullahgunduz
Emanullah GÜNDÜZ (@emanullahgunduz) Instagram Profile Photo

emanullahgunduz

Emanullah GÜNDÜZ

22 yaşında Parti Kurmuş Dünyanın En Genç Siyasi Parti kurucu Genel Başkanı Yeni Dünya Partisi Genel Başkanı

https://twitter.com/EmanullahGUNDUZ?s=09

+90 5432533086

emanullahgunduz@gmail.com

Posts by date

Most used hashtags

Most used words in caption

Avg Like Count: 47

Emanullah GÜNDÜZ (@emanullahgunduz) Instagram photos and videos

List of Instagram medias taken by Emanullah GÜNDÜZ (@emanullahgunduz)

Ankara, Turkey

münasebetiyle ben de harekete geçip yürüyüşe çıkacağım.😊 Bakkala gidip ekmek alıp geleceğim. Spor hareket önemli sakın ekmek için gittiğimi sanmayın spor ve yürüyüş haftası etkinliği için gidiyorum.😊🤩👏 Benim gibi iyi çocuk olun🤩 Spor yapın 👏😊

Diriliş Gençlik Federasyonu Genel Merkezi

Genel Başkanı Sayın Berivan Algın hanımefendiye Federasyon makamında çalışma ziyaretinde bulunduk. Gençlik çalışmalarını Yeni Dünyamızı uzun uzun değerlendirdik. Sayın başkanın ilgisi ve nezaketi için teşekkür eder kendisini ve ekibini tebrik eder başarılar dilerim.

Ankara Metrosu

Sürekli Ankara'ya gelip haber etmeden dönen 'ın en renkli Mali Müşaviri Mali Müşavir Ali Dinç ağabeyim ile Ankara metrosunda karşılaştık.😊 Altı duraklık kısa bir sohbetimiz oldu. Aksaray'a selamlar.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı

vesilesiyle Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfına çalışma ziyaretinde bulunduk. Vakıf Genel Başkanı Sayın Lokman Aylar bey ve Gazilerimiz ile Gazilik ve toplumdaki yönleri üzerine olan projemizi konuştuk.

Balgat, Ankara, Turkey

Yerel Yönetimler Derneği Genel Başkanı Sayın Ahmed Mikdat Güneş beye yeni Dernek merkezlerinde çalışma ziyaretinde bulunduk. Yeni hizmet merkezlerinin hayırlı olması dileklerimizi iletip Yerel Yönetimler çalışmalarını değerlendirdik.

Ankara, Turkey

"Diyarbakır Anneleri" çok büyük bir gelişmeye anlamlı bir değişime ve cesurca bir başkaldırıya imza attılar. Köpekler için ağlayan ağaçlar için kıyameti koparan neden bu annelerin ve bu çocuklarının yanında değiller! Bizim solcuların komuta merkezi ! Solcularımız kuklasıdırlar!

Ankara, Turkey

hükmü verilen sadece beyin şahsı değildi. Gelişen büyüyen Demokrasiye geçen Ülkemizin yükselişine idam verildi. İdam sehpasında olan sıradan vatandaşlar değil ve . Ülkemizde siyasetçiler idamı geri getirmek konusunda büyük endişe taşıyorlar çünkü idam gelse yine ilk gider. Allah bizi ülkemizi bu tekrardan korusun inşallah.

Ankara Metrosu

"İstikbal göklerdedir" pozu gibi olmuşsa da aslında ineceğimiz durağını kontrol ediyoruz. Eskortlar ve özel kullanan beyler kullanan biz halkın halini bilmiyor. Son 'da toplu taşıma çok pahalı hale geldi.😊 Ben günde ortalama 6 defa toplu taşıma kullanıyorum.

Ankara Anadolu Medeniyetler Müzesi

Riders Mardin Kurucusu genç gezgin M.Şerif Çiçek bey 'yı teşrif ettiler. Birlikte Ankara müzelerini gezip eskiden yeniye yolculuk yaptık. Müzeleri gezmeyi çok seviyorum ufuk açıcı İlham verici çok tarafları var ama müzelerin ücretli olması yanlış özellikle Ankara çok pahalı.

Ankara, Turkey

ilçesi köyü birkaç kere ziyaret ettiğim ve benim için değerli dostlarımın olduğu 30 yıldır ile savaşan bir gönüllü köyü ve köydeki şehitlikte 28 imanlı nurlar içinde yatmakta. Kulp ilçe Başkanımız Sayın Amil Yatçı bey ve Koçkar köyünden dostlara taziyelerimizi iletip bilgi aldık. Yetkililerden bu olayın özellikle köy halkına karşı planlı yapıldığı bilgisini aldık. Allah devletimizi milletimizi ve zor koşullarda vatan hizmeti yapan Koçkar köyümüzü korusun.

Ankara, Turkey

'yi ziyaretimde Genel koordinatörü Sayın Mustafa Ekici abim 'yi daha iyi kullanabilmem için bana "Gotinên Pêşiyan Çîrokên Dawıyan" ( ve ) isimli bir kitap hediye etmişlerdi. Birkaç gündür keyifle okuyup çok güzel Kürtçe atasözleri ve masalları öğrenmiş oldum.

Platin Tower

eski Genel Başkanımız Sayın Alper Tuna beye ofisinde çalışma ziyaretinde bulunduk. Süleyman Soylu beyle olan eski heyecan dolu güzel günleri yad edip Gençlerin siyasi çalışmalarını değerlendirdik.

AK Parti Genel Merkez

Genel Merkezinde Parti üst düzey yöneticisi dostlarla gündem değerlendirmesi yapıp Anneleri konusunda işlemesinin gerekliliğini vurguladık. Millete hizmet edebilecek donanımdaki dostlarımızı ile buluşturduk.

Ankara, Turkey

hilesi ve cinliği ile 'ı tarumar edip milyonlarca insanın hayatını yok ettiler. siyasi madrabazlığı ile sağ sol aldatması ile yıllarca ülkemizi yorup insanımızı köreltip ile de en büyük darbeyi vurdular. Biz kukla ile değil cani kuklacı ile uğraşırız. Biz darbeci ile değil darbe yaptıran ile koz paylaşırız.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi

eski bir ve değerli bir dost olan Daire Başkanı ve aynı zamanda "Bu Millet Seninle" sloganın mimarı Sayın Serdar Kalaycı Başkanımızı ziyaret ederek ve tecrübesinden istifade ettik.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi

Sayın Başkanlarını Külliyede ağırladığı bu önemli günde Genel Başkanı Sayın Ahmed Mikdat Güneş başkanım ile Yerel Yönetimler konusunda çalışmalar yapıyoruz.

English Turkish