Stalkture
  1. Homepage
  2. @durifuk
Juraj Koreň (@durifuk) Instagram Profile Photo

durifuk

Juraj Koreň

Paraglider pilot / alpinist / world traveler / hitchhiker / adventurer /

http://durifuk.blogspot.sk/

Posts by date

Most used hashtags

Most used words in caption

Avg Like Count: 118

Juraj Koreň (@durifuk) Instagram photos and videos

List of Instagram medias taken by Juraj Koreň (@durifuk)

Dlhé odlezy a traverzy, to je zväčša vďaka prirodzenému strachu z výšok pomerne častým orieškom, ešte šťastie že ja vďaka lietaniu niečo také nepoznám :)

Spišský hrad

This was mine friday thirteenth Môj piatok trinásteho @thisisslovakia

Dnes to bol slušný záhul a ešte musím veľa @adventuremenu pojesť aby som ódu na radosť vykmásal! 7+ nebude ešte dlho zadarmenko @lubomir_kolarsky_hz

Lone wanderer meets lone air wanderer with long lens. ;) Osamelý pútnik stretol osamelého leteckého pustovníka vyzbrojeného dlhým sklom ;)

If the mountains let you to spectate them from above its day of the days, holy day!

Giewont - 1894 m n.p.m.

Giewont tak ako ho vidím ja...spod oblakov očami sokola ;)

Evening poetry of

CAMP Slnečné skaly

Kráčať s krídlom na pleciach a lietať s krídlom nad hlavou... Celoživotný sen Ďura sa tento rok zhodou veľkých náhod podaril, @redbullxalps Najťažšie hike&fly preteky, krížom celými Alpami, mali po dlhom čase aj slovenské zastúpenie... Aké to bolo? Fantastické? Bombové? Či? Viac sa dozviete na prvej prednáške 6.9. (piatok) o 20:10 v kempe Slnečné skaly. Teším sa na Vás! Foto @feelipbencek

CAMP Slnečné skaly

Jachtiť, liezť a lietať... Projekt Seven Virgin Summits, časť druhá sa odohrala na severoamerickom kontinente, v Grónsku. Aké to bolo? Fantastické? Bombové? Či? Viac sa dozviete na prvej prednáške 6.9. (piatok) o 20:10 v kempe slnečné skaly. Teším sa na Vás!

Podľa opálenia sa da určiť činnosť vykonávaná cez leto: vypálené bríle na červenej tvári aj vypálené krátke rukávy dávajú tušiť, @redbullxalps do toho chudý jako papiečok a biely ako radiátor. A ty si čo robil cez leto?

Lomnický štít

I know this place from angle of mountaineer. From the cracs, slabs and overhangs. Angle coloured by endorphines of fighting with yourself, with the fear and tiredness. And now, now I soar peacefully around and enjoy angle of the eagle. Looking inside crags and slabs....What a great and addictive feeling!

Far over the misty mountains cold....from above! Foto @strauchii

English Turkish