StalktureStalkture

Instagram Online Web Viewer

lovely photos and videos

Find out recent #lovely photos and videos

View unluanne's Instagram Merhaba; ben kimin neyi neden yediğiyle ilgilenmekten kendine dönüp bakamayan, kendimden başka herkesin kilosundan sorumlu kilo kontrolcü başıyım. Kendi kilomun 90 ile 100 kilo arasında gidip geldiğine bakmam, kadın erkek ayırt etmeksizin herkese masal okur, bana az ya da çok gelen bütün kilosal değerlere sürekli salça olurum.
Kendim neden zayıflayamıyorum hiç bilmediğim gibi, herşeyi de herkesten çok bilirim. Kızartma fevkalede zararlıdır, aç karna limonlu su içmek acayip zayıflatır, soda içimizdeki yağları eritir gibi nerden öğrendiğimi unuttuğum ama zamanında ezberlediğimi bildiğim bilgi birikimimle dostlarımı(!) aydınlatmayı severim. İsterim ki zayıflar şişmanlasın; şişmanlar Ebru Şallı ile aşık atıp, Victoria Beckham'a taş çıkarsın. Başka bir derdim varsa namert olayım. İçim hep iyilik. 
Kimsenin midesinin hacmine, açlık seviyesine bakmam; zayıflar sekiz on tabak daha yesin, şişmanlar yarım salatalıkla 'Elhamdülillah bugün de doyduk' desinler diye beklerim.
Fındık yutmuş solucan gibi hamile görmeye dursun gözüm. İkinci çocukta şişim şişim şişeceğinden bahsederim. Zaten ilk hamileliğimde benimde bir göbeğimin kilo aldığını falan söylerim. Anlasın bu işlerin böyle gitmeyeceğini. Bana baksın geleceğini görsün. 
Çok kilolular zaten yandı. Bu ne salınmışlıktan bir girer, burnunun yüzüne büyük gelmişliğine kadar giderim. Elindeki ekmek tanesine doğru gözlerimi belertip belertip yediğini yiyeceğini boğazına dizer, bense peşinden 10-15 dilim daha afiyetle gömerim.
Nerde bekar kadın görsem; evlendiğimde 33 kilo oluşuma dikkat çeker, hem evde kalmışlığına hem de kaç kilo olursa olsun kilosunun fazla kaçmışlığına giydirerek bir taşla iki kuş vururum.
Yeni evlenmiş erkekleri de es geçmem. Evliliğinin yaramışlığına parmak basmaktan kendimi alamaz, göbeğine göbeğine arılık yaparım.
Merhaba, ben kilo kontrolcü başıyım. Pilav, makarna yemem; tatlıyı dolmayı affetmem. 1630357549789162846_1785903228

Merhaba; ben kimin neyi neden yediğiyle ilgilenmekten kendine dönüp bakamayan, kendimden başka herkesin kilosundan sorumlu kilo kontrolcü başıyım. Kendi kilomun 90 ile 100 kilo arasında gidip geldiğine bakmam, kadın erkek ayırt etmeksizin herkese masal okur, bana az ya da çok gelen bütün kilosal değerlere sürekli salça olurum. Kendim neden zayıflayamıyorum hiç bilmediğim gibi, herşeyi de herkesten çok bilirim. Kızartma fevkalede zararlıdır, aç karna limonlu su içmek acayip zayıflatır, soda içimizdeki yağları eritir gibi nerden öğrendiğimi unuttuğum ama zamanında ezberlediğimi bildiğim bilgi birikimimle dostlarımı(!) aydınlatmayı severim. İsterim ki zayıflar şişmanlasın; şişmanlar Ebru Şallı ile aşık atıp, Victoria Beckham'a taş çıkarsın. Başka bir derdim varsa namert olayım. İçim hep iyilik. Kimsenin midesinin hacmine, açlık seviyesine bakmam; zayıflar sekiz on tabak daha yesin, şişmanlar yarım salatalıkla 'Elhamdülillah bugün de doyduk' desinler diye beklerim. Fındık yutmuş solucan gibi hamile görmeye dursun gözüm. İkinci çocukta şişim şişim şişeceğinden bahsederim. Zaten ilk hamileliğimde benimde bir göbeğimin kilo aldığını falan söylerim. Anlasın bu işlerin böyle gitmeyeceğini. Bana baksın geleceğini görsün. Çok kilolular zaten yandı. Bu ne salınmışlıktan bir girer, burnunun yüzüne büyük gelmişliğine kadar giderim. Elindeki ekmek tanesine doğru gözlerimi belertip belertip yediğini yiyeceğini boğazına dizer, bense peşinden 10-15 dilim daha afiyetle gömerim. Nerde bekar kadın görsem; evlendiğimde 33 kilo oluşuma dikkat çeker, hem evde kalmışlığına hem de kaç kilo olursa olsun kilosunun fazla kaçmışlığına giydirerek bir taşla iki kuş vururum. Yeni evlenmiş erkekleri de es geçmem. Evliliğinin yaramışlığına parmak basmaktan kendimi alamaz, göbeğine göbeğine arılık yaparım. Merhaba, ben kilo kontrolcü başıyım. Pilav, makarna yemem; tatlıyı dolmayı affetmem.

Share 1 0
View annadituoro61's Instagram October#Sea#Lovely#Sun#Portici# 1630357605566117320_2243169624

October #sea#Lovely #sun#portici#

Share 0 0
View minarrbe's Instagram #green#rose
〜
リビングに大きな木を生やしたい緑と花に囲まれた生活に憧れる✨
#lovely#lifestyle#instadaily
#happy#love#momlife#tokyo 1630352246452944002_3560683956

#green#rose 〜 リビングに大きな木を生やしたい緑と花に囲まれた生活に憧れる✨ #lovely #lifestyle#instadaily #happy#love#momlife#tokyo

Share 1 0
View koi_25's Instagram 2017.10.21
Каждое утро начинается с него~
사랑하는 
#россия #кот #утро #russia #morning #cat #lovely #러시아 #사진스타그램 #고양이 #좋은날 #사랑해 #아침 1630357461145818484_1229184136

2017.10.21 Каждое утро начинается с него~ 사랑하는 #россия #кот #утро #russia #morning #cat #lovely #러시아 #사진스타그램 #고양이 #좋은날 #사랑해 #아침

Share 0 1
View _arshi_ki_diaries's Instagram #likes#comments#share#tags ✌✌
#keep_supporting_follow_me 
@_arshi_ki_diaries
@_arshi_ki_diaries
@_arshi_ki_diaries

#Heartquots#heartbroken 
#heartbeets#carefull#post 
#gogles#instagram#ishqbaaz 
#ishq#mohabbatein#lovely 
#love#pyar#feelings#frnd#good#chahat#dillagi❤ 
#keep_support✌✌✌✌ @_arshi_ki_diaries
@_arshi_ki_diaries
@_arshi_ki_diaries
#writer#khanam_E_Arshi 1630357394565432183_4513766012

#likes#comments#share#tags✌✌ #keep_supporting_follow_me @_arshi_ki_diaries @_arshi_ki_diaries @_arshi_ki_diaries #heartquots#heartbroken #heartbeets#carefull#post #gogles#instagram#ishqbaaz #ishq#mohabbatein#lovely #love#pyar#feelings#frnd#good#chahat#dillagi❤ #keep_support✌✌✌✌ @_arshi_ki_diaries @_arshi_ki_diaries @_arshi_ki_diaries #writer#khanam_e_arshi

Share 0 1
View lubisz_witkacego's Instagram Uczymy się rzeczywistości bez drzemki. Bywa cieżko, ale powoli się przyzwyczajamy. Szkoda, że Rozalka tak szybko zrezygnowała ze spania w dzień, do tego ostatnio stała się okropnym wrzaskunem jak nie dostanie tego czego chce. Także ja wciąż uczę się cierpliwości. No i odechciewa mi się wszystkiego, zatem na zimę zaszywamy się w domu i nigdzie się nie ruszamy!
.
.
#instadziecko #kąpiel #piana #irokez #smile #happy #lovely #cute #adorable #littlegirl #mojewszystko #love #kocham 1630357337658072120_3517338706

Uczymy się rzeczywistości bez drzemki. Bywa cieżko, ale powoli się przyzwyczajamy. Szkoda, że Rozalka tak szybko zrezygnowała ze spania w dzień, do tego ostatnio stała się okropnym wrzaskunem jak nie dostanie tego czego chce. Także ja wciąż uczę się cierpliwości. No i odechciewa mi się wszystkiego, zatem na zimę zaszywamy się w domu i nigdzie się nie ruszamy! . . #instadziecko #kąpiel #piana #irokez #smile #happy #lovely #cute #adorable #littlegirl #mojewszystko #love #kocham

Share 0 4
View corea_foto's Instagram #GMF #2017 ❤️ 1630356742687528685_749072

#gmf #2017❤️

Share 1 0
Load More